MINUST

Olen 30datesse jõudev kõrgharitud noormees, mul on auto, elukaaslane, kodu, hea töökoht, sõbrad jne jne. Ma oman napilt kuuekohalist net worthi, cashin igakuiselt sisse 4-5k (aktiivne + passiivne) ja oman osalust riskikapitalistide poolt rahastatud väikefirmas, mis loodetavasti on kunagi väärt miljoneid (JEE RIGHT).

Tundub justkui kõik olemas olevat, kuid kõik pole päris nii. Ma tunnen, et mul pidevalt midagi puudu ja ma pole rahul. Nagu kõigil inimestel, on ka minul puudusi, millest ma tahaks lahti saada või ületada. Olgu selleks siis kehv toitumine, halvad harjumused, vähene trenn, läbimõtlematud tegevused jne.

Mu portefellist leiate aktsiaid, ühisrahastust, kinnisvara, ETF-e, startupide optsioone, laene ja kõike muud. Mu teekond finantsvabaduse poole algas 2-3 aastat tagasi, kui mul hinge taga oli maksimaalselt 2000€. Tänaseks ma tunnen, et olen saavutanud olukorra, kus ma ei pea finantside pärast iga päev muretsema ja olen enda jaoks saavutanud esimese taseme. Küll aga tahan ma jõuda järgmisele levelile, et mängida Rahakrati, Raivo Heina ja Roosaarega ühes liivakastis.

Miks Honey Badger?
Meemäger (Mellivora capensis) on kõige agressiivsem ning röövellikum kärplane. Ta püüab mürkmadusid ja imetajaid, kes on sageli temast endast mitu korda suuremad.

Ma töötan startupis, kus meil on sama mentaliteet. Meid ei huvita, mida teised arvavad või mida suuremad konkurendid teevad, vaid me proovime lihtsalt oma asjad tehtud saada – no matter what. See mõttemall on viinud meid kiire kasvuni ja sama püüan ma rakendada ka eraellu.